BISTRO

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
next arrow
previous arrow

V příjemném moderním interiéru našeho bistra pro Vás od pondělí do neděle připravujeme sezonní jídla z čerstvých surovin od místních dodavatelů z okolních farem, pekáren a dalších maloobchodních dodavatelů. Nabízíme originální zákusky, bio nápoje, výbornou kávu a kvalitní vína.

V bistru čepujeme světlé pivo „Prorok“ z místního řemeslného minipivovaru, který se nachází hned vedle společenského domu U Proroka.

Ochutnat můžete naše domácí bagety nebo vynikající panini.

Den můžete začít bohatou snídaní, kterou pro Vás rádi připravíme.

!!Upozornění: Vstup se psy není do prostor bistra možný. S pejskem se můžete prosadit venku před bistrem, kde má k dispozici i misku s vodou.

Těšíme se na vaši návštěvu.

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

Naši denní nabídku naleznete na baru.

OTEVÍRACÍ DOBA

Platí od 1. 2. 2024

Pondělí
10.00–18.00
Úterý
zavřeno
Středa
10.00–16.00
Čtvrtek
10.00-16.00
Pátek
10.00–18.00
Sobota
10.00–18.00
Neděle
10.00–18.00

Pivo Prorok vyráběné v Neratově má za snahu splňovat kritéria pro národní chráněné zeměpisné označení České pivo: České pivo je mírně alkoholický izotonický nápoj obsahující velké množství vitamínů a minerálních látek. Jedná se o nejpitelnější pivo na světě – pivo, kterého se člověk nikdy nepřepije, které „nepřestane chutnat“.

Světlé pivo je výrazné svou vůní po sladu světlého typu a po chmelu. Říz tohoto piva je střední, stejně tak jako plnost chutí, která je dána především rozdílem mezi zdánlivým a dosažitelným stupněm prokvašení. Intenzita hořkosti piva je střední až vyšší, charakter drsnosti jemný až mírně drsný. Barva piva je zlatožlutá, střední až vyšší intenzity. Pivo se vyznačuje svou jiskrností a po nalití do sklenice vytváří kompaktní bílou pěnu.

Ať slouží!

O NAŠÍ KÁVĚ

Káva, na které si u nás můžete pochutnat, je 100% jednodruhová Arabica z regionu Serra da Matiqueira v Brazílii. Odrůda se nazývá Yellow Bourbon, pěstuje se v nadmořské výšce 1000-1300 m n. m., a je zpracovávána naturální (suchou) metodou. V chuti můžete cítit lískový oříšek, čokoládu, pralinky. Tuto kávu praží naši přátelé z chráněných dílen NATURPARK 12 v srdci CHKO Kokořínsko.

TYPY KÁVY