BISTRO

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
next arrow
previous arrow

V příjemném moderním interiéru našeho bistra pro Vás od pondělí do neděle připravujeme sezonní jídla z čerstvých surovin od místních dodavatelů z okolních farem, pekáren a dalších maloobchodních dodavatelů. Nabízíme originální zákusky, bio nápoje, výbornou kávu a kvalitní vína.

V bistru čepujeme světlé pivo „Prorok“ z místního řemeslného minipivovaru, který se nachází hned vedle společenského domu U Proroka.

Ochutnat můžete naše domácí bagety nebo vynikající panini.

Den můžete začít bohatou snídaní, kterou pro Vás rádi připravíme.

Těšíme se na vaši návštěvu.

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

Naši denní nabídku naleznete na baru.

OTEVÍRACÍ DOBA

Platí od 1. 2. 2022

Pondělí
10.00–18.00
Úterý
10.00–18.00
Středa
10.00–18.00
Čtvrtek
10.00–18.00
Pátek
10.00–18.00
Sobota
10.00–18.00
Neděle
10.00–18.00

Pivo Prorok vyráběné v Neratově má za snahu splňovat kritéria pro národní chráněné zeměpisné označení České pivo: České pivo je mírně alkoholický izotonický nápoj obsahující velké množství vitamínů a minerálních látek. Jedná se o nejpitelnější pivo na světě – pivo, kterého se člověk nikdy nepřepije, které „nepřestane chutnat“.

Světlé pivo je výrazné svou vůní po sladu světlého typu a po chmelu. Říz tohoto piva je střední, stejně tak jako plnost chutí, která je dána především rozdílem mezi zdánlivým a dosažitelným stupněm prokvašení. Intenzita hořkosti piva je střední až vyšší, charakter drsnosti jemný až mírně drsný. Barva piva je zlatožlutá, střední až vyšší intenzity. Pivo se vyznačuje svou jiskrností a po nalití do sklenice vytváří kompaktní bílou pěnu.

Ať slouží!

O NAŠÍ KÁVĚ

Káva, na které si u nás můžete pochutnat, je 100% jednodruhová Arabica z regionu Serra da Matiqueira v Brazílii. Odrůda se nazývá Yellow Bourbon, pěstuje se v nadmořské výšce 1000-1300 m n. m., a je zpracovávána naturální (suchou) metodou. V chuti můžete cítit lískový oříšek, čokoládu, pralinky. Tuto kávu praží naši přátelé z chráněných dílen NATURPARK 12 v srdci CHKO Kokořínsko.

TYPY KÁVY